Shtëpia Tradicionale per Shitje ne Qeparo, Shqipëri 5 Duplexes për Shitje në Durrës Shqipëri – 90 m² për 100 m2 Durres Property for Sale.

Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Shtepi per shitje ne qeparo ,kategori,ose lokacione Vlorë,MerrJep.

Shtëpi. Eshte e mirembajtur.

Gjithë Shqipëria /.

.

2 dhoma - 1 tualet. Qeparo. .

.

al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme. Qeparoi është një nga fshatrat më të mira të bregdetit jugor të vendosura në zemër të Rivierës Shqiptare. .

. Prona është e rikonstruktuar sëfundimi dhe shitet e mobiluar.

Shitet shtepia 3+1.

Harta dinamike dhe precize.

Prona është e organizuar në: 9 hyrje të mëdha (dhomë, kuzhinë, tualet) (2 dhoma, kuzhinë, tualet) -Shtëpi e madhe 120m2. Shtepi ne shitje 22/05/2023 14:56 Post ID: 135663.

Shtepia ndodhet ne qender te fshatiti ( zone e mbrojtur e trashgimis kulturore) dhe perbehet nga. -shtepi per shitje qeparo.

.
Prona ne Shitje ne Buze te Detit ne Fshatin Qeparo.
Size Lot: 245 sq m.

Shtepi dhe toke per shitje prane plazhit ne Borsh.

.

. Me 7 tip Ap 538m. Kerko Gjej dhe Bli shtepi dhe prona ne durres sarande vlore tirane dhe shqiperi; Na.

. 80 000 EUR Numri i dhomave: 3. . Me 7 tip Ap 538m. Shtëpia per Shitje ne Qeparo.

Vetem 2 minuta em kembe nga deti.

. Gjeni shtëpi njëkatëshe në shitjeQeparo në Indomio.

Prona është e organizuar në: 9 hyrje të mëdha (dhomë, kuzhinë, tualet) (2 dhoma, kuzhinë, tualet) -Shtëpi e madhe 120m2.

340 000 EUR Trusted seller.

Qeparo is a seaside village on the Albanian Riviera in Himara municipality, District of Vlora, Albania.

Shtepi dhe toke per shitje prane plazhit ne Borsh.

Me hipoteke dhe dokumenta te rregullta, blere nga trashigimtare te vjeter.